"Tu jadamy jak u mamy" - zawsze smacznie i świeżo

Przytulny, ciepły i swojski klimat w stylowym wydaniu.

Restauracja w stylu weselnym - kolorowo, wystrojowo i ozdobnie.

Przyjęcie "U Gumpertów" może być również eleganckie i kameralne.

Przyjęcia okolicznościowe - Stypy

Jak zadbać o zorganizowanie poczęstunku dla rodziny, po pogrzebie bliskiej nam osoby? Stypa jest jedną z najczęściej urządzanych „imprez” o charakterze wprawdzie smutnym i wspominkowym, ale również w pewien sposób upamiętniającym zmarłego i pozwalającym na chwile zadumy i wspominania tego, jakim był dla nas człowiekiem. Jak wyprawić stypę, by nie urządzać jej w domu i w tej smutnej chwili nie dokładać sobie dodatkowej pracy? Polacy od lat coraz chętniej urządzają tego rodzaju spotkania w restauracjach, które odciążają rodzinę zmarłego od konieczności przygotowania posiłku dla wielu gości i pozwalają im się skupić jedynie na zmarłym i jego ostatnim pożegnaniu w gronie najbliższych mu ludzi.

 

Stypa w restauracji, czyli jak wygląda taka impreza okolicznościowa?

 

Urządzenie stypy, która stanowi bardzo specyficzne przyjęcie okolicznościowe wymaga dużej uwagi, jeśli jest ona organizowana w domu, natomiast zupełnie mniej angażowania własnego czasu i nerwów, gdy decydujemy się przeprowadzić ją w restauracji. Obsługa restauracji po pierwsze o wiele lepiej zadba o menu dla gości, którzy na pożegnanie zmarłego przybywają często z najbardziej odległych miejscowości w Polsce, ale i zza granicy. Możemy tu wspólnie z kierownictwem restauracji ustalić szczegółowe menu, w które wliczają się zarówno ciepłe posiłki typu obiady domowe, desery jak i przekąski. To wszystko musielibyśmy ugotować sami, a wiadomym jest, że po pogrzebie kogoś z rodziny, mało kto ma głowę do gotowania. Zatem takie przyjęcie okolicznościowe byłoby idealnie zrobić w miejscu, w którym ani nasz czas, ani nerwy i smutek nie będą dodatkowo pobudzane ogólną atmosferą czy kiepskim samopoczuciem.

 

Sala na stypę

 

Wybrana przez nas sala na stypę powinna uwzględniać kilka podstawowych rzeczy. Po pierwsze: ilość gości dostosowana do wielkości pomieszczenia. Tu warto zdać się na wskazówki organizatora, jakim w tym przypadku jest wybrana przez nas restauracja na stypę, bo taki organizator może podpowiedzieć, że jeśli np. zgłaszamy na przyjęcie 50 osób, to warto zarezerwować dodatkowy stolik, lub dwa, dla osób, które przyjadą bez zapowiedzi, lub które spotkamy na cmentarzu, i będziemy chcieli bezproblemowo zaprosić na przyjęcie pożegnalne przy ciepłym posiłku. Ważnym elementem jest też odpowiednia dekoracja sali: nie powinna być krzykliwa w kolorach, zbyt radosna, ani przepełniona klimatem muzyki weselnej szumiącej tuż za ścianą, bo na pewno nie byłoby to miłe dla gości uczestniczących w stypie. Wszystkie takie elementy warto dokładnie przedyskutować z obsługą restauracji tak, by przyjęcie pożegnalne przebiegało bez niespodzianek i zakłóceń.

 

Sala na Stypę

Organizujemy przyjęcia i imprezy dla wszystkich w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasze sale mogą wyglądać wesoło i kolorowo lub kameralnie i elegancko.
Posiadamy 3 sale, w tym dwie klimatyzowane. Sale pomieszczą:
– około 100 osób przy imprezach tanecznych (wesela, osiemnastki);
– do 130 osób przy przyjęciach okolicznościowych, gdzie nie jest wymagane miejsce taneczne np. komunia, zjazd rodzinny, wigilia firmowa, zjazdy szkolne.

Dodatkowo jest możliwość wynajęcia skromnych pokojów.

Restauracja u Gumpertów. Zajazd u Gumpertów. Blisko do nas z miejscowości: Czempiń, Mosina, Puszczykowo, Śrem, Żabno.

Stylowe wnętrze i wystrój

Restauracja u Gumpertów. Zajazd u Gumpertów. Blisko do nas z miejscowości: Czempiń, Mosina, Puszczykowo, Śrem, Żabno.

Przyjazna obsługa

Zarezerwuj telefonicznie salę lub stolik

Goście o nas

Gumpertowie-Zajazd Żabno. Restauracja z obiadami domowymi. Blisko do nas z miejscowości: Czempiń, Mosina, Puszczykowo, Śrem.

“Świetna organizacja”

"Po imprezie sylwestrowej mogę stwierdzić, że daleko się szuka, a ma się super lokal "pod nosem". Smaczne jedzenie , miła obsługa i świetna organizacja. Na pewno wrócimy nie raz. Zasłużone 5☆. Polecam"

Marek Kozłowski

Gumpertowie-Zajazd Żabno. Restauracja z obiadami domowymi. Blisko do nas z miejscowości: Czempiń, Mosina, Puszczykowo, Śrem.

“Nie można się nudzić!”

"Polecam ! Piękny wystrój, bardzo miła obsługa, pyszne i świeże jedzenie 🙂 Bardzo ciekawe dodatkowe atrakcje. Właściciele otwarci na nowe pomysły. Na komunii U Gumpertów nie można się nudzić !!! 🙂 "

Emilia Szukowska

Gumpertowie-Zajazd Żabno. Restauracja z obiadami domowymi. Blisko do nas z miejscowości: Czempiń, Mosina, Puszczykowo, Śrem.

“Wspaniały klimat”

"Pyszne, domowe jedzenie, wspaniały klimat oraz profesjonalne podejście do klienta 🙂 Gorąco polecam."

Anita Poprawka

Gumpertowie-Zajazd Żabno. Restauracja z obiadami domowymi. Blisko do nas z miejscowości: Czempiń, Mosina, Puszczykowo, Śrem.

"Miła obsługa"

"Pełen profesjonalizm, mila obsługa. Sala piękna a jedzenie przepyszne!

Paulina Roszak

Znajdziesz nas tutaj

Zadzwoń do nas

Godziny otwarcia

Wtorek - niedziela: 12.00-20.00

Poniedziałek: zamknięte

Adres

Żabno 9
63-112 Brodnica

Copyright © Restauracja u Gumpertów 2019

Restauracja Żabno || Restauracja Czempiń || Restauracja Mosina || Restauracja Puszczykowo || Restauracja Śrem ||

Projekt i wykonanie: Piotr Jeziorny piotr jeziorny strony internetowe luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo Piotr Jeziorny pozycjonowanie stron internetowych luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo